Miliony a ještě 10 000 Kč navrch v soutěži!
ONLINE VERZE
Který talisman vám přinese štěstí?
Ke štěstí někdy stačí maličkost. Třeba talisman.
Nechte si z jeho fotky zjistit šťastná čísla a vsaďte si na ně. A když fotku přihlásíte do soutěže, jste navíc ve hře o 10 000 Kč.
JDU NA TO
V Jackpotu teď na vás čeká 270 milionů!
Tomu se říká příležitost. Máte totiž jedinečnou šanci vsadit čísla z fotky vašeho talismanu a otestovat, jestli vám skutečně nosí štěstí! Ale ať už vsadíte jakákoliv čísla, hlavně ať to stihnete.
Tento pátek losujeme:
250 MILIONŮ KČ
Exkluzivní tip od Henriho
Nejlepší talisman je stejně kůň. Vsaďte si na něj. A pokud ještě žádného nemáte, zkuste štěstí v Eurojackpotu. Za 270 milionů korun, o které tento pátek hrajeme, už pro něj pořídíte i stáj.
DALŠÍ HENRIHO TIPY
Poslední šance vyhrát zájezd za 50 000 Kč
Pokud nemáte po ruce talisman, můžete se alespoň zasnít. I to bude stačit. Když se nám se svým snem svěříte, zahrajete si o zájezd do Ománu pro dvě osoby v hodnotě 50 000 Kč. Slunce a moře je samozřejmě v ceně.
Ale pospěšte si, soutěž končí již 14. 9. 2015!
SOUTĚŽIT
Toto obchodní sdělení vám poslala SAZKA a.s., IČ: 26493993, se sídlem K Žižkovu 851, Praha 190 93, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze oddíl B, vložka 7424

Bude nás mrzet, pokud chcete zrušit odběr, protože přijdete o spoustu zajímavostí ze světa Eurojackpotu. Ale hrajeme fair play, takže odběr můžete zrušit zde .